Hakkımızda

HAKKIMIZDA

SEVGİLİ ARKADAŞLAR; TÜRKİYE DE SPOR AKADEMİLERİNE HAZIRLIK KONUSUNDA 2000 YILINDA FAALİYETE GEÇTİK. KURSUMUZ ÖĞRENCİLERİMİZİ BAŞTA MARMARA ÜNİVERSİTESİ VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ OLMAK ÜZERE TÜRKİYE’NİN BÜTÜN BESYO LARINA HAZIRLAMAKTADIR. 2011 YILI KURSUMUZUN HAZIRLIKTA 11. SENESİ. BAŞARI ORANIMIZ % 90’LARI BULDU. KAZANAN ÖĞRENCİ SAYIMIZ 1000 KİŞİYİ GEÇTİ. ŞU ANDA KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ BAŞTA İSTANBUL’UN VE TÜRKİYE’NİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ, ANTRENÖRLÜK, YÖNETİCİLİK VE REKREASYON DALLARINDA BİR ÇOK SEKTÖRDE ÇALIŞMA YAŞAMINA DEVAM ETMEKTEDİR. SİZDE BU İNSANLARIN İÇİNDE YERİNİZİ ALABİLİRSİNİZ.

KURSUMUZ 2010 YILINDA KAĞITHANE BELEDİYESİYLE BİRLEŞEREK AKADEMİ HAZIRLIK KURSUNU ÜCRETSİZ OLARAK YAPMAYA KARAR VERDİ. AMACIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZİ BESYOLARA YERLEŞTİREREK MESLEK EDİNMELERİNİ SAĞLAMAKTIR.

MİSYONUMUZ

BİZLER BEDEN EĞİTİMİ YÜKSEK OKULLARINA AKTİF SPOR AKADEMİLERİ HAZIRLIK VE DANIŞMANLIK OLARAK TEKNİK-TAKTİK, TEORİK-PRATİK ÇALIŞMALARLA UYGUN ORTAMLARDA, ÇAĞDAŞ VE BİLİMSEL METOTLARLA, UZMAN KADROMUZLA DOĞRU STRATEJİ VE TERCİHLERLE ÜNİVERSİTELERDEKİ SPOR BÖLÜMLERİNE ÖĞRENCİ YERLEŞTİRİYORUZ

VİZYONUMUZ

İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE VE DİĞER BÖLGELERDE DE TANINAN YAPTIĞI ETKİNLİKLER VE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRDİĞİ ÖĞRENCİLERLE MARKA OLMUŞ SEKTÖRÜNDE KALICILIĞI, KALİTEYİ BAŞARIYI, SÜREKLİLİĞİ VE DEVAMLILIĞI GÖZETEN ÖĞRENCİ VE VELİ ODAKLI YAKLAŞIMI VE NİTELİKLİ ÇALIŞMALARIYLA BAŞARI KRİTERLERİNİ ÖN PLANDA TUTAN TEK SPOR AKADEMİLERİNE HAZIRLIK KURSUDUR.
блекджекчто такое корпоративный сайтпутевки на кипр из киевагорящие путевки на кипр на июльзаказать продвижение сайта в москвеТОВ Мототерра отзывыПоларсипхломодиозаскаридоз симптомы лечение